Tender leaf toys

Tender-Leaf-Logos_600x
Věříme, že je daleko důležitější přivést naše děti do přirozeného hracího prostředí. Hračky Tender Leaf Toys byly vytvořeny řemeslníky a designery využívající svých zkušeností, vědomostí a kreativity, aby vám představili řadu překrásných, dřevěných hraček, které vnášejí zpět do rodiny energii, emoce a vzrušení ze hry s dřevěnými hračkami.

Všechny naše skvělé produkty byly vyrobeny s myšlenkou na vývoj dětských dovednosti a také na výrobu ze znovu obnovitelných zásob dřeva v lesích.
 
Náš výrobní proces -  řezání, natírání a sušení dřeva - vše je prováděno v naší továrně na jednom místě, nevzniká tak žádné emisní znečištění navíc.

Byli jsem oceněni ICTI schvalovacích pečetí a usilujeme o udržení eticky vysokých standardů v naší organizaci. Všechny naše hračky splňují Evropské, Americké, Australské a Novozélanské bezpečností standardy hraček dle nařízeníh EN71, ASTM a AS/NZS ISO.

Čekáme na dobu, až všechny obchody bez ohledu na velikost převezmou společenskou a ekologickou odpovědnost za všechny části procesu a dodávky zbož, aby ochránily budoucnost našich dětí.
 
 
 
Created by LINELABOX